Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 14:38

Łatwy serwis małych sprężarek



Niektóre prace lepiej pozostawić profesjonalistom, ale gdy jesteś w stanie samodzielnie wykonać zadanie, może to wzbudzić wielką dumę i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Dlatego też stworzyliśmy ten krótki film, który służy jako prosty przewodnik pomagający klientom przejść przez niektóre rutynowe procedury konserwacji sprężarek powietrza. Poważne prace serwisowe należy zawsze pozostawić profesjonalistom, ale niektóre coroczne czynności konserwacyjne mogą być wykonywane bezpośrednio przez klientów sprężarek powietrza, jeśli mają taką ochotę.

W tym filmie zobaczysz, jak wymienić olej, filtr oleju i separator oleju, filtr powietrza i pasek w sprężarkach powietrza Atlas Copco GX i GA. Jeśli kiedykolwiek wymieniałeś olej lub filtr powietrza w swoim samochodzie, zobaczysz, że w tym przypadku nie jest inaczej (może być nawet łatwiej, ponieważ nie musisz czołgać się pod sprężarką na plecach i wykrzywiać rąk w nienaturalnych pozycjach, które dają zerowy moment obrotowy).

Czy zajmowałeś się rutynową konserwacją swoich sprężarek powietrza? Prosimy o podzielenie się wszelkimi wskazówkami, które udało Ci się zebrać po drodze w poniższym miejscu dla reszty naszych czytelników.