Najnowsze wiadomości

15 lipca 2024 12:44

Atlas Copco wznosi toast za rozwiązania dla winiarni na Sympozjum Winiarstwa i Winogron 2018Jeśli wybierasz się do Południowej Kalifornii na 2018 Unified Wine & Grape Symposium 24-25 stycznia, dołącz do Atlas Copco na stoisku 1911 i wznieś kieliszek za bezolejowe sprężarki, generatory azotu na miejscu i dmuchawy niskociśnieniowe. To z pewnością nie jest typowy toast, ale rozwiązania w zakresie zrównoważonej produktywności mogą pobudzić kubki smakowe każdego winiarza.

Jak to możliwe? Jednym z głównych punktów sympozjum będzie nasz system dmuchaw niskociśnieniowych dla systemów oczyszczania ścieków. Wiele systemów oczyszczania ścieków w przemyśle winiarskim wykorzystuje metodę napowietrzania w formie koła łopatkowego, która charakteryzuje się niewielką kontrolą prędkości i niespójnym stężeniem tlenu. Nasz system jest zintegrowany z membranami w celu lepszej dystrybucji powietrza. Wykorzystuje on również technologię VSD, która może być regulowana poprzez czujnik rozpuszczonego tlenu. Czujnik ten monitoruje poziom tlenu w celu lepszego przetwarzania, co ostatecznie zmniejsza koszty.

Zaprezentujemy również generator azotu NGP+, który ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania utlenianiu w procesie produkcji wina. Generatory azotu NGP+ wykorzystują opatentowaną technologię separacji, aby zapewnić użytkownikom natychmiastowe dostawy azotu o czystości do 99,9 procent. Te pracujące na miejscu generatory azotu są ekonomicznym rozwiązaniem w stosunku do zakupu azotu w butelkach. Użytkownicy mogą zaoszczędzić do 50 procent kosztów eksploatacji w porównaniu z innymi generatorami azotu.

Uczestnicy Unified Wine & Grape Wine Symposium otrzymają bezpłatne filtry z każdym systemem generowania azotu firmy Atlas Copco zakupionym w czasie trwania wystawy lub bezpłatny audyt Airchitech dla tych, którzy obecnie posiadają system generowania sprężonego powietrza lub azotu. Firma Atlas Copco oferuje szeroki wybór filtrów powietrza, które są opracowywane i testowane we własnym zakresie z zachowaniem rygorystycznej kontroli jakości i posiadają certyfikaty zgodności z normami ISO 8573 i ISO 12500.

Zapraszamy w czwartek 25 stycznia w godzinach 12-15 na stoisko Atlas Copco nr 1911 na darmową degustację wina w ramach happy hour. Nie możemy się doczekać, aby wznieść za Ciebie kieliszek.

Zarejestruj się i dowiedz się więcej o Unified Wine and Grape Symposium odwiedzając ich stronę internetową. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, czy będziesz na wystawie!