Najnowsze wiadomości

18 czerwca 2024 15:12

Bezpłatne kontrole systemu sprężonego powietrzaW miniony czwartek przypadła 140 rocznica naszej działalności i rozpoczęcie rocznych obchodów, które obejmują specjalne oferty dla naszych klientów, którzy umożliwili nam ciągły rozwój i sukces.

W ramach podziękowania dla naszych klientów rozdajemy 140 darmowych badań MBox Lite. Badanie MBox Lite to tygodniowy, całodobowy profil zapotrzebowania na powietrze do produkcji oraz kosztów. W trakcie audytu zakład pracuje normalnie, a nasze rejestratory danych MBox zapisują aktywność sprężarek. Na koniec tygodnia klient otrzymuje szczegółowy raport zawierający zakres dostawy sprężarek, strony z danymi (m.in. zużycie energii i powietrza, cykle obciążenia, godziny pracy itp.), wykresy i profile oraz streszczenie.

Dzięki wykorzystaniu rzeczywistych danych z systemu, studium pokazuje, gdzie można wprowadzić ulepszenia w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych. Przedstawi również symulacje pokazujące korzyści płynące z modernizacji do nowej technologii i obliczy okresy zwrotu, dzięki czemu będzie można podjąć świadomą decyzję, gdzie i kiedy zainwestować w nowy kapitał.

Analiza MBox Lite jest jedną z trzech usług monitorowania energii, które ilustrują zaangażowanie firmy Atlas Copco w całkowitą obsługę klienta. Zarejestruj się na bezpłatne badanie MBox Lite, odwiedzając to łącze, a otrzymasz także rocznicową czapkę baseballową z limitowanej edycji.